Klimatizace

Provádíme veškeré práce spojené s klimatizací: od výběru, montáže, až po uvedení do provozu. Zajistíme i servisní prohlídku, čištění filtrů či opravu klimatizace.

Instalujeme všechny druhy klimatizací: split, multisplit i VRV a to od renomovaných výrobců jako Viessmann, Daikin a dalších. Doporučíme řešení přímo pro vás.

Klimatizace split rozdíl - výběr, montáž, jakou vybrat

Splitové klimatizace

– vhodné pro 1 místnost

Klimatizace multisplit rozdíl - výběr, montáž, jakou vybrat

Multisplitové klimatizace

– vhodné pro více místností

VRV klimatizace

VRV systém klimatizací

– vhodné pro více místností

– Druhy-

Je klimatizace pro vás?

Ano, pokud:

  • Chcete svou nemovitost nejen vytápět, ale i chladit
  • Preferujete v místnosti neustále čerstvý vzduch

– Výhody –

Typy klimatizace

Split klimatizace k chlazení jednopokojových bytů, garsonek nebo samostatných kanceláří.

Split

Split klimatizace se skládá z jedné vnější jednotky a jedné vnitřní jednotky. Slouží tedy převážně k chlazení jednopokojových bytů, garsonek nebo samostatných kanceláří.

Klimatizační systém VRV

VRV

Klimatizační systém VRV je složen z jedné vnější jednotky a několika vnitřních. Z venkovní jednotky vede jedno potrubí s chladivem, které se větví ke všem vnitřním jednotkám. Klimatizace VRV může pracovat i na vícetrubkových systémech, díky kterému mohou vnitřní jednotky vytápět i chladit nezávisle na ostatních vnitřních jednotkách.

multisplit klimatizace vhodná do rodinných domů, vícepokojových bytů nebo kancelářních komplexů

Multisplit

U multisplit klimatizace lze k jedné vnější jednotce připojit více vnitřních jednotek. Je tedy vhodná do rodinných domů, vícepokojových bytů nebo kancelářních komplexů. Výhodou je pouze jedna venkovní jednotka a několik vnitřních (obvykle 3-4), které jsou připojeny každá svým potrubím. Vnitřní jednotky jsou na sobě závislé a všechny jedou ve stejném režimu (nelze nechat část jednotek chladit, část vytápět).

Voda v zásobníku nebo v topném systému je ohřívána teplem ze spodních vod

Voda-voda

Voda v zásobníku nebo v topném systému je ohřívána teplem ze spodních vod. Zajišťuje vytápění během celého roku, nezávisle na počasí.

jakou-klimatizaci-vybrat-do-kancelare-domacnosti

– Typy –

Spokojení zákazníci

Andrea S., Golčův Jeníkov

„Aktuálně s přítelem řešíme stavbu rodinného domku a jelikož vytápění není naše parketa, rozhodli jsme se již od začátku oslovit profesionály. Ivo s Václavem z Dr. Kotel nám ochotně pomáhají s výběrem nejvhodnějšího způsobu vytápění domu, následně kotle a podlahového topení. Je jasné, koho za rok oslovíme, až budeme ve fázi montáže plynového kotle a instalace podlahového topení. Děkujeme za vstřícný přístup!“

Antonín B., Praha

„Objednali jsme si firmu Dr. Kotel na servisní prohlídku kotle, kluci provedli odborný servis a regulaci topného systému, čímž nám klesly roční náklady cca o 10 %. Ušetřené peníze použijeme v budoucnu na rekonstrukci kotelny v našem bytovém domě. Chválíme profesionální přístup.“

Jaroslav S., Praha:

„Jako rodině s 2-letým prckem nám Dr. Kotel vyšel absolutně vstříc, rychlé jednání, za 14 dní jsme již topili na krásných 22 stupňů a topíme dodnes. Jednoduché ovládání čerpadla zvládne každý. Ještě chci dodat, že i po výpadku proudu servisní technik dojel ihned a okamžitě pomohl.“

Nezávazná poptávka

– Reference –

Spokojení zákazníci

p

Otáčení zastavíte přejetím myši nebo prstu.

Andrea S., Golčův Jeníkov

„Aktuálně s přítelem řešíme stavbu rodinného domku a jelikož vytápění není naše parketa, rozhodli jsme se již od začátku oslovit profesionály. Ivo s Václavem z Dr. Kotel nám ochotně pomáhají s výběrem nejvhodnějšího způsobu vytápění domu, následně kotle a podlahového topení. Je jasné, koho za rok oslovíme, až budeme ve fázi montáže plynového kotle a instalace podlahového topení. Děkujeme za vstřícný přístup!”

Jaroslav S., Praha:

„Jako rodině s 2-letým prckem nám Dr. Kotel vyšel absolutně vstříc, rychlé jednání, za 14 dní jsme již topili na krásných 22 stupňů a topíme dodnes. Jednoduché ovládání čerpadla zvládne každý. Ještě chci dodat, že i po výpadku proudu servisní technik dojel ihned a okamžitě pomohl.”

Irena B., Praha

„Chlapi z firmy Dr. Kotel dělají čest svému jménu. Zavolali jsme je v lednu k našemu postarším churavějícímu plynovému kotli. Je pravda, že už nám slouží dobrých 15 let a je možné, že jiní “odborníci” by ho odepsali a nám by tím připravili uprostřed zimy velké starosti se sháněním nového kotle. Ne však Dr. Kotel. Několik šikovných a profesionálních zásahů a pacient byl znovu nahozen. Jako bonus jsou technici příjmení, milí a komunikativní. Jsme jim moc vděční a už se od jiných “léčit” nenecháme.”

Antonín B., Praha

„Objednali jsme si firmu Dr. Kotel na servisní prohlídku kotle, kluci provedli odborný servis a regulaci topného systému, čímž nám klesly roční náklady cca o 10 %. Ušetřené peníze použijeme v budoucnu na rekonstrukci kotelny v našem bytovém domě. Chválíme profesionální přístup.”

Nezávazná poptávka