Plynové kotle

Poradíme si s jakoukoli závadou na plynovém kotli

Chřadne váš kotel?
My ho vyléčíme

Poradíme si s jakoukoli závadou na plynovém kotli. Díky 20 leté praxi ve vytápění a chlazení máme na každý problém v této oblasti řešení.

Nabízíme komplexní služby v oblasti montáže kotlů od konzultace, přes montáž až po výsledné uvedení do provozu.

Potřebujete nainstalovat plynový kotel?

Nabízíme komplexní služby v oblasti montáže kotlů od konzultace, přes montáž až po výsledné uvedení do provozu.

nejlepší plynový kotel přímo pro vaši nemovitost.  Instalujeme a opravujeme všechny druhy plynových kotlů.

Nevíte si rady s výběrem kotle pro vaši domácnost?

Na základě vašich požadavků a potřeb vám pomůžeme vybrat ten nejlepší plynový kotel přímo pro vaši nemovitost.

Instalujeme a opravujeme všechny druhy plynových kotlů.

– Druhy-

Nejčastější dotazy

Jaké montujete značky kotlů?

Montujeme všechny přední značky kotlů. Máte již vybranou značku? Namontujeme kotel dle vašeho přání. Nejste si jisti nebo necháte výběr na nás? Doporučíme, jaký kotel zvolit.

Je možné plynový kotel kombinovat s podlahovým vytápěním?

Ano, tato možnost je navíc častým řešením. Jedná se o efektivní způsob, jak snížit náklady na vytápění. O dalších výhodách podlahového topení se dočtete v našem článku.

Jak dlouho trvá výměna kotle?

Kotel vám vyměníme za jeden až dva dny v závislosti na jeho typu.

Provedete veškeré práce spojené s výměnou kotle?

Ano, zařídíme vše od demontáže starého kotle až po montáž a uvedení nového kotle do provozu spolu s revizí a potvrzením záručního listu od servisního technika.
jak vybrat ten nejlepší plynový kotel?
jak vybrat ten nejlepší plynový kotel?

Jak vybrat plynový kotel?

Plynový kotel je v současnosti oblíbeným řešením vytápění. Kotlů je na trhu spousta druhů a rozhodující pro správný výběr je jak druh a velikost vaší nemovitosti, tak vaše požadavky na hospodárnost, palivo, odkouření nebo ekologičnost. Jak vybrat ten nejlepší plynový kotel pro vaši domácnost, firmu či jinou nemovitost?

– FaQ-

Spokojení zákazníci

Andrea S., Golčův Jeníkov

„Aktuálně s přítelem řešíme stavbu rodinného domku a jelikož vytápění není naše parketa, rozhodli jsme se již od začátku oslovit profesionály. Ivo s Václavem z Dr. Kotel nám ochotně pomáhají s výběrem nejvhodnějšího způsobu vytápění domu, následně kotle a podlahového topení. Je jasné, koho za rok oslovíme, až budeme ve fázi montáže plynového kotle a instalace podlahového topení. Děkujeme za vstřícný přístup!“

Antonín B., Praha

„Objednali jsme si firmu Dr. Kotel na servisní prohlídku kotle, kluci provedli odborný servis a regulaci topného systému, čímž nám klesly roční náklady cca o 10 %. Ušetřené peníze použijeme v budoucnu na rekonstrukci kotelny v našem bytovém domě. Chválíme profesionální přístup.“

Jaroslav S., Praha:

„Jako rodině s 2-letým prckem nám Dr. Kotel vyšel absolutně vstříc, rychlé jednání, za 14 dní jsme již topili na krásných 22 stupňů a topíme dodnes. Jednoduché ovládání čerpadla zvládne každý. Ještě chci dodat, že i po výpadku proudu servisní technik dojel ihned a okamžitě pomohl.“

– Reference –

Spokojení zákazníci

p

Otáčení zastavíte přejetím myši nebo prstu.

Andrea S., Golčův Jeníkov

„Aktuálně s přítelem řešíme stavbu rodinného domku a jelikož vytápění není naše parketa, rozhodli jsme se již od začátku oslovit profesionály. Ivo s Václavem z Dr. Kotel nám ochotně pomáhají s výběrem nejvhodnějšího způsobu vytápění domu, následně kotle a podlahového topení. Je jasné, koho za rok oslovíme, až budeme ve fázi montáže plynového kotle a instalace podlahového topení. Děkujeme za vstřícný přístup!”

Jaroslav S., Praha:

„Jako rodině s 2-letým prckem nám Dr. Kotel vyšel absolutně vstříc, rychlé jednání, za 14 dní jsme již topili na krásných 22 stupňů a topíme dodnes. Jednoduché ovládání čerpadla zvládne každý. Ještě chci dodat, že i po výpadku proudu servisní technik dojel ihned a okamžitě pomohl.”

Irena B., Praha

„Chlapi z firmy Dr. Kotel dělají čest svému jménu. Zavolali jsme je v lednu k našemu postarším churavějícímu plynovému kotli. Je pravda, že už nám slouží dobrých 15 let a je možné, že jiní “odborníci” by ho odepsali a nám by tím připravili uprostřed zimy velké starosti se sháněním nového kotle. Ne však Dr. Kotel. Několik šikovných a profesionálních zásahů a pacient byl znovu nahozen. Jako bonus jsou technici příjmení, milí a komunikativní. Jsme jim moc vděční a už se od jiných “léčit” nenecháme.”

Antonín B., Praha

„Objednali jsme si firmu Dr. Kotel na servisní prohlídku kotle, kluci provedli odborný servis a regulaci topného systému, čímž nám klesly roční náklady cca o 10 %. Ušetřené peníze použijeme v budoucnu na rekonstrukci kotelny v našem bytovém domě. Chválíme profesionální přístup.”